Logo
MENU
Vítejte na stránkách společnosti ELVYTAL s.r.o. - Elektro, vytápění, alternativní zdroje...
Elektrovytápění
Není pro nás problém vybavit Váš dům nejmodernějšími systémy po vytápění i ohřev vody, včetně základní elektroinstalace domovních rozvodů.
Následující obrázek můžete využít k rychlé navigaci mezi nabízenými výrobky.
Nabídka výrobků je skutečně široká, pokud máte o naše služby zájem, kontaktujte nás. Uděláme vše pro to, abychom vyhověli Vašim požadavkům, představám a peněžence.
kotle
kopriva
Odporové přímotopné kotle pro teplovodní etážové a ústřední topení. Jsou vyráběny ve výkonové řadě 3 až 360 kW. Možnost sestavy parametrů dle přání zákazníka. Provádíme montáž i servisní opravy.
kotel
Ačkoli jsme přesvědčeni o tom, že budete s výrobky firmy Kopřiva Praha s.r.o. naprosto spokojeni, respektujeme přání zákazníka a rádi Vám prodáme a nainstalujeme kotel prakticky jakékoli značky.
 
Elektrické sálavé panely z přírodního dekorativního kamene
panel   oblouk
Elektrické sálavé panely z přírodního kamene jsou moderní, vysoce estetické, dokonale funkční, provozně úsporné výrobky pro vytápění domů, bytů, rekreačních staveb, kanceláří a společenských prostorů nebo jako doplněk ke stávajícímu vytápění. Ze stejného kamene možno dodat i dlažbu, obklady, parapety, stoly a jiné doplňky. Panely lze zhotovit i z Vámi dodaného kamene.
 
Kompletní sortiment společnosti
AEGlogo
susak   AEG
 
 
ELVYTAL s.r.o., Za Sokolovnou 175, Mníšek pod Brdy. Tel.: +420 739 204 294
mail e-mail