Logo
MENU
Vítejte na stránkách společnosti ELVYTAL s.r.o. - Elektro, vytápění, alternativní zdroje...
Druhy tepelných čerpadel
Pro informaci nebo srovnání cen jednotlivých druhů můžete použít rychlý přehled
Tepelná čerpadla vzduch/voda

Ekonomická tepelná čerpadla vzduch/voda

Vyrábí se ve vnitřním, vnějším a kompaktním provedení. Jsou schopny funkce dokud venkovní teplota neklesne pod -20 stupňů celsia. Ke své funkci nepotřebují žádné zvláštní podmínky ani hlubinné vrty.

 

wpl10
 
wpl13

Tepelná čerpadla vzduch/voda

Vyrábí se ve venkovním a vnitřním provedení. Přidáním modulu WPIC je možné přestavět vnitřní provedení na kompaktní. Provedení cool umožňuje v letních měsících čerpadlo přepnout do režimu chlazení.

 
 
Tepelná čerpadla země/voda

Kompaktní tepelná čerpadla země/voda

Vyrábí se ve vnitřním provedení. Ke své funkci potřebují hlubinné vrty nebo zemní kolektor. Provedení cool umožňuje v letních měsících čerpadlo přepnout do režimu chlazení. Tepelná čerpadla země/voda nejsou závislá na teplotě vzduchu a mají tak lepší topný faktor.

 

wpc
 
wpf

Tepelná čerpadla země/voda

Vyrábí se ve vnitřním provedení. Ke své funkci potřebují hlubinné vrty nebo zemní kolektor. Modifikace WPW je určena pro systém voda/voda.

 

Výkonná tepelná čerpadla země/voda

Vyrábí se ve vnitřním provedení. Ke své funkci potřebují hlubinné vrty nebo zemní kolektor. Tepelná čerpadla řady WPF 20-66 mají vysoký výkon, vysoký topný faktor a přizpůsobení pro kaskádové zapojení. Jsou vhodné všude tam, kde je potřeba co největší výkon.

 

wpf20
 
ELVYTAL s.r.o., Za Sokolovnou 175, Mníšek pod Brdy. Tel.: +420 739 204 294
mail elvytal